Бізнес та акції

Після дивного SMS у клієнта ПриватБанку спробували вкрасти гроші

sms

Один з тримачів карти «ПриватБанк» зіткнувся зі спробою шахрайства. Він став отримувати дивні повідомлення sms. Чоловік вирішив повідомити іншим, що з’явилася нова афера, яка може позбавити їх грошей з банківської картки. Подробиці він написав у своєму відгуку на порталі Мінфін.


Повідомлення містили текст lookupcode, також був вказаний номер його карти. Сайт «ПриватБанку» не повідомляв ніяких уточнень щодо подібних повідомлень.

Натомість «Альфабанк» попереджав клієнтів, що це спосіб викрадення коштів з зарплатних карток. Дізнавшися про це, чоловік негайно звернувся у банк.

Клієнт повідомив, що карту для отримання зарплати він не використовував для проведення операцій в інтернеті, тому незрозуміло, яким чином її номер дізналися шахраї. Карта використовувалася лише для того, щоб знімати зарплату через термінал.

Приват24

Щоб не позбутися грошей, клієнт планував карту заблокувати. За той час, поки чоловік йшов до банку, він отримав дзвінок від приват-бота. З нього він дізнався, що була спроба отримання кредиту до зарплати.
На його думку, цей дзвінок був підроблений. Підставою так вважати стало те, що номер не співпадає з жодним з номерів «ПриватБанку».

Спеціалісти столичного відділення банку не знають, чому клієнт отримував sms з lookupcode. Натомість вони порадили зателефонувати до оператора за номером 3700 за детальною інформацією. Хоча чоловікову радили здійснити перевипуск карти, він наполіг, щоб її закрили.

Найбільше обурення у клієнта банку викликає те, що при візиті до відділення працівники не вимагали жодних підтверджуючих особу документів, а він мав на обличчі маску та був одягнений в кепку. Він вважає, що будь-хто може таким чином завітати до банку та
здійснити з картою що завгодно. До того ж, він не мав карти при собі.
У клієнта запитали лише фінансовий номер, і така ситуація повторилася і в іншому відділенні, а шахраї можуть дізнатися номер без особливих труднощів. Саме через це клієнт обурюється і гадає, що банк може зливати номери карт аферистам. А самих працівників звинувачує в непрофесійному ставленні, оскільки співробітниця не змогла
відрізнити кредитний ліміт від особистих коштів.

У письмовій відповіді на скаргу співробітник банку зазначив, що такої інформації про клієнтів у них нема, тому конфіденційна інформація не може бути передана ними аферистам. Коли ж чоловік зателефонував на номер 3700, оператор не зміг роз’яснити, що означали ці загадкові смс-повідомлення. Він зазначив, що це справа самого банку вирішувати, яким чином здійснювати перевірку клієнта, тому паспорт можуть і не вимагати. А при оформленні карти клієнтів фотографують та роблять копії паспортів та ІПН. При обслуговуванні клієнтів питають лише номери їх мобільних телефонів або саму карту. Згідно позиції банку, вина щодо розголошення даних банківського рахунку цього клієнта
цілком лежить на самому клієнті.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Українцям почали приходити фальшиві платіжки за комуналку

В минуле

После удивительного SMS у клиента ПриватБанка попытались украсть деньги

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle