Новини

Redmi Note 7 вийде в кольорі, який неможливо описати

Redmi Note 7 незважаючи на не найкращу еталонну начинку, вважають одним з кращих доступних пристроїв для наших днів. Такими його роблять чіп Snapdragon 660, акумулятор ємністю 4000 мАг, подвійна камера 48 Мп + 5 Мп, а також 6,3-дюймовий екран.


Смартфон непогано розкуповується, і компанія не проти ще більше заробити на ньому. А, щоб підстьобнути продажі, Redmi розширила кількість доступних модифікацій, що відрізняються обсягом пам’яті.

Для підвищення попиту на Redmi Note 7 виробник проверне ще один трюк – розширить кольорову гаму. У майбутньому користувачі зможуть придбати мобільник в кольорі білий градієнт.

Redmi Note 7 white
Redmi Note 7 white

Глава компанії Лю Вейбінг, анонсуючи новинку, повідомив що «не може знайти слова, щоб описати красу нового кольору». Яку назву отримає забарвлення, виробник не повідомив, надавши користувачам на вибір кілька назв. Хто першим вгадає, як назвали новий колір – отримає в подарунок валізу Redmi Suitcase.

Коли Redmi Note 7 в кольорі білий градієнт з’явиться на ринку і в яких конфігураціях пам’яті він буде доступний, невідомо. Також немає інформації, чи буде доплата за колір.

Джерело: news.mydrivers.com

Back to top button