Softnews

Apple поліпшила старі iPhone

Злом iPhone

Оновлення iOS поліпшило якість відеодзвінків на iPhone. Про це повідомляє видання MacMagazine.


Журналісти видання помітили, що в листопаді Apple оновила сторінки деяких моделей смартфонів на своєму сайті. Компанія додала в опис нових і деяких старих пристроїв інформацію про те, що вони підтримують передачу відео за допомогою FaceTime в розширенні 1080 пікселів. Для iPhone 12 дане розширення встановлюється при використанні Wi-Fi і 5G, для інших пристроїв – тільки Wi-Fi.

Судячи з опису, нова функція доступна на всіх смартфонах Apple, починаючи з випущеного в 2017 році iPhone 8. Журналісти звернули увагу, що, зокрема, на сторінці iPhone XR ця інформація не відображалася до 4 листопада, а потім з’явилася. Автори вважають, що підтримка розширення 1080 пікселів стала доступна на пристроях Apple з оновленням iOS 14.2.

У замітці йдеться, що зміни в якості передачі відео «дуже серйозні». Оновлений додаток для відеозв’язку FaceTime є тільки на iPhone, на iPad збереглося колишнє розширення.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Какой телевизор выбрать в 2021 году: обзор новинок и рекомендации

В минуле

Розкрито “реальні” ціни PlayStation 5

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle