Користувачі Google зможуть переказувати гроші один одному

Зараз на головній

У новій версії програми з’явилися три вкладки: Pay, Explore і Insights. Розділ Pay дозволяє додавати банківські карти, розплачуватися ними і переводити гроші за номером телефону. Компанія також додала чати, в яких можна подивитися історію переказів або попросити гроші у друзів. Крім того, можна створити груповий чат – ця функція корисна в разі оплати в ресторані, якщо компанія планує розділити рахунок. Там же можна відстежувати, хто вже зробив оплату, а хто ще має і нагадати йому про це.


Також додали чати і з компаніями – можна подивитися історію покупок, прив’язати бонусні карти до рахунку і отримувати інформацію про акції в магазинах. Автовласники отримають можливість оплатити за допомогою програми бензин.

У вкладці Explore відображається інформація про акції та пропозиції компаній. Google повідомляє, що користувачі сервісу зможуть розширити його функціональність, якщо дозволять алгоритмам аналізувати транзакції – на думку корпорації, це дозволить зробити пропозиції більш корисними для кожного окремого користувача. Крім того, в компанії додали, що не ділиться інформацією з продавцями товарів і послуг. Ще в цьому розділі за допомогою QR і штрих-коду можна шукати потрібні товари – наприклад, якщо користувачеві сподобався який-небудь товар в магазині, він зможе відсканувати його штрих-код і знайти в Google-покупки, щоб купити його дешевше в іншому місці. Ще користувачі Google Pay зможуть сканувати персональні QR-коди для того, щоб переводити один одному гроші без необхідності обміну контактними даними.

Сама права вкладка в оновленому Google Pay – Insights. Вона покаже користувачам звіт про витрати і заощадження на основі проведених транзакцій. Наприклад, користувач зможе дозволити Google Pay доступ до електронної пошти Gmail або “Google Фото” – алгоритм автоматично просканує e-mail і фотографії на наявність чеків і квитанцій. У сервісі з’явиться аналоги “Історій” – в них користувачеві покажуть інформацію про великих транзакціях або про суму, яку користувач перевів іншим людям минулого місяця.

В 2021 році Google планує запуск банківського сервісу Plex – про це повідомляє видання The Verge. Партнерами ІТ-компанії можуть стати 11 фінансових організацій, які вже співпрацюють з Google: Citi, Stanford Federal Credit Union, SEFCU, BMO, BBVA і інші.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,088Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор Vodafone запустил новую услугу, о которой мечтали многие украинцы

Оператор мобильной связи компания "Vodafone Украина" запустил новую услугу, о которой мечтали многие украинцы — по крайней мере тем,...

Більше схожих статей