Новини

Google Pixel 4 XL вперше можна розгянути настільки детально

Обговорення
Google Pixel 4 XL

У мережі з’явилися якісні рендери і 360-градусне відео смартфона Google Pixel 4 XL. Зображення та відео були надані блогером @OnLeaks у співпраці з PriceBaba.


Згідно зображенням, за зовнішнім виглядом Google Pixel 4 XL буде дуже схожий на Pixel 4. Новинка буде мати широкі рамками зверху і знизу. Зверху, над дисплеєм, розташується подвійна селф-камера з двома невідомими датчиками.

Задня панель смартфона, як стверджується, буде виконана зі скла. Ззаду, в лівому у верхньому куті, в квадратному блоці, розташується потрійна основна камера. Передбачається, що другий модуль це буде телеоб’єктив на 16 Мп, а третій – 3D ToF-датчик. У квадратному блоці, разом з модулями камери, також розташується і світлодіодний спалах.

Внизу гаджета розміститься роз’єм USB Type-C і грати динаміків. Всі фізичні клавіші будуть знаходиться на правій бічній грані. Дактилоскопічний сканер буде інтегрований в екран. Габарити гаджета: 160,4 × 75,2 × 8,2 мм, з урахуванням камери, що випипарає на 9,3 мм.

Офіційний дебют Google Pixel 4 відбудеться в жовтні поточного року. Апарат буде доступний в трьох колірних варіанти: білому, чорному і м’ятно-зеленому.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Нова ОС від Huawei виявилась найшвидшою операційкою для смартфонів

В минуле

Redmi 7A: в Україні стартують продажі бюджетного смартфону

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.