Новини

50% власників iPhone не можуть визначити модель свого смартфона

Обговорення
iPhone XI

Компанія Decluttr провела опитування серед 2000 власників популярних брендів смартфонів різного віку, попросивши вказати основні переваги і назву свого апарату.


Інтерв’юери демонстрували учасникам опитування кілька моделей апаратів виробника їх смартфона. Завданням учасників було знайти серед них модель свого пристрою. 56% власників iPhone XR і iPhone 7 не змогли правильно визначити свій девайс. Цю ж помилку повторили 54% користувачів iPhone 8, 49% власників iPhone X і 43% власників iPhone XS.

iPhone

Для 86% користувачів iPhone X, XR і XS залишається загадкою те, що їх девайси підтримують NFC. А 50% опитаних зовсім не підозрювала про вологостійкість їх iPhone X, XS та XR.

У свою чергу користувачі смартфонів Samsung виявилися кмітливі – правильно розпізнати модель свого смартфона змогли 71,32% власників Samsung Galaxy S9 + і 58,43% користувачів Galaxy S8. Зате 60% власників Samsung Galaxy S7, S8 і S9 поняття не мали, що їх смартфон має підтримку бездротової зарядки.

5G

А тепер «наберіть повітря в груди»: майже третина «особливо обдарованих» американців вважають, що їх смартфон підтримує 5G. А 62% з них вже помітили «поліпшення» швидкості інтернету після початку тестової експлуатації мереж п’ятого покоління в США.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Рейтинг найпотужніших смартфонів за червень 2019-го

В минуле

Honor пояснила, чому її смартфони такі надійні

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.