Hardnews

Українцям розповіли, як очистити смартфон від COVID-19

Обговорення

Головний эксперт тестової лабораторії GSMinfo Юрій Шарлай розповів українцям про те, як можна очистити смартфон від COVID-19. За його словами, особисті гаджети є одними із засобів поширення нового вірусу.


Фахівець заявив, що чистити гаджети потрібно з такою ж увагою, як і руки: регулярно мити, не забуваючи при цьому обробляти дезинфікуючим засобом. При цьому Юрій окремо зазначив, що сучасні флагмани, захищені від попадання вологи всередину, і зовсім можна мити прямо під краном. Але при цьому варто пам’ятати, що використовуючи вологі серветки або інші дезинфікуючі засоби, користувач пошкоджує покриття, що захищає смартфон від відбитків пальців і жиру.

Треба купувати спеціальні дезінфікуючі засоби, причому вміст спирту в них повинно бути не менше 60%. Разом з цим треба розуміти, що спирт в дезінфекторі, як і у вологій серветці, може пошкодити олеофобне покриття на екрані і на задній панелі смартфона. На жаль, тут вам доведеться вибирати, що вам важливіше: покриття, яке захищає від відбитків пальців і жиру, або власне здоров’я.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Apple представила iPhone 12 з 5G і розкрила ціни

В минуле

Названа ціна і дата виходу найдешевшого 5G-смартфона Samsung

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle