Softnews

СБУ звернулась до Apple та Google: закрийте російські додатки та сервіси

Обговорення

Як заявили у представництві відомої міжнародної компанії Facebook, Служба безпеки України стала ініціатором блокування російських додатків на мега популярних плеймаркетах Apple та Google. Проте, прес-секретаріат компанії не конкретизував, які саме сервіси будуть недоступні українцям найближчого часу. Ми можемо лише припускати, що мова йде про відомі російські сервіси та додатки до телефонів, які мали попит в українців багато років поспіль. Як ми усі розуміємо і знаємо, заборона стосується пошукової системи Яндекс, соціальних мереж ВКонтакте та Odnoklassniki.ru, а також електронної пошти Mail.ru. Служба безпеки України була змушена звернутись до представників компаній Apple Inc та Google LLC, оскільки на підпорядкованих їм сервісах Play Market та App Store розміщені російські lдодатки для завантаження. Аргументована така заява тим, що до розробників, а вони є юридичними особами, російських сайтів та соціальних мереж, діють санкції різного спрямування.


Служба безпеки України надала свої повноваження Міністерству закордонних справ України та зобов’язала повідомити партнерів відповідних закордонних компаній про те, що вони повинні дотримуватися чинного законодавства на території України. У протилежному випадку, службовці будуть змушені карати порушників у встановленому порядку.

Як ми пам’ятаємо, доступ до багатьох російських сервісів та додатків урядовці закрили ще наприкінці весни 2017 року і дію цього Закону було пролонговано весною 2020 року. Всупереч будь-яким законодавчим постановам, розробники відомих російських соціальних мереж та сайтів продовжують віднаходити незаконні способи і розблоковувати свої сервіси для користувачів. Такі неправомірні дії дають змогу мешканцям нашої держави заходити на заблоковані сайти з будь-якого провайдера та користуватися додатками не законно аж до цього часу.

У вересні цього року, секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данилов заявив, що користування заблокованими сервісами, додатками та розповсюдження відповідного контенту громадянами держави будуть каратися. Правоохоронці мають змогу утримувати на обліку усіх тих, хто використовує сервіс ВКонтакте та інші додатки у своїх цілях всупереч чинному законодавству.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Викрутитись не вийде: Viber запустив нову функцію

В минуле

Ощадбанк зробив важливу заяву щодо анулювання карт клієнтів

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle