Softnews

Власники Xiaomi масово скаржаться на останній апдейт їх смартфонів

Обговорення
Xiaomi Poco F2 Pro

Деяким смартфонам Xiaomi вже почало приходити оновлення фірмової оболонки MIUI 12 на базі Android 10. Однак не всім користувачам сподобалося те, що вони отримали.


На недоліки поскаржилися власники міжнародних версій смартфонів Xiaomi, Redmi і Poco. У деяких користувачів погано працює функція «завжди включеного» дисплея (Always-on-Display). У когось екран залишається активним лише на десять секунд (наприклад, на Mi 10 Lite 5G). Однак це, швидше за все, не помилка, а настройка розробників. Таку оптимізацію можна відключити тільки через відповідне меню.

Ще користувачі розповіли про раптову зміну яскравості «завжди включеного» дисплея. Деякі люди скаржаться на те, що яскравість в принципі дуже мала.

Крім цього власники міжнародних версій смартфонів Xiaomi не отримали динамічні теми Always-on-Display. Ця функція доступна тільки на території Китаю.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Vodafone запустил отличный тариф за 2 гривны в день

В минуле

Від 18 тисяч гривень: розкрито ціни на iPhone 12

В майбутнє

Також буде цікаво