Новини

Смартфони почнуть попереджате про небезпеку для здоров’я в повітрі

Обговорення
коронавірус

Швейцарські і австрійські фахівці створили компактний і енергоефективний датчик для мобільних пристроїв, здатний розпізнавати рівень забруднення повітря. Завдяки сенсору смартфон буде попереджати користувача про те, що місце, де він знаходиться, небезпечне для здоров’я.


Датчик за розміром менше монети в один цент. Автори розробки кажуть, що це найменший сенсор в світі, що дозволяє заміряти концентрацію забруднюючих повітря часток.

Творці датчика відзначили, що, за даними Європейського агентства з навколишнього середовища, більше 400 000 людей вмирають щороку в Європі через забруднення повітря. Завдяки новому вбудовуваному в смартфони і носимі пристрої датчику будь-яка людина зможе проводити моніторинг рівня забруднення повітря. Так вона зможе уникати особливо забруднених місць під час пробіжки або щоденних поїздок на роботу.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Apple Watch Series 6 показують неправдиві дані про стан здоров’я користувача

В минуле

Смартфони подорожчали по всьому світу: названо причини

В майбутнє

Також буде цікаво

Comments

Comments are closed.