Softnews

Google позбавила користувачів YouTube на iOS однієї дуже важливої ​​функції

Обговорення
YouTube

Apple додала в iOS 14 функцію «Картинка в картинці», що дозволяє дивитися відео в невеликому екрані поверх інших вікон. Додаток YouTube для мобільної операційної системи Apple не підтримує цей режим, але до вчорашнього дня існував обхідний шлях, що дозволяє використовувати цю функцію, переглядаючи відео в Safari.


Повідомляється, що можливість використовувати «картинку в картинці» на мобільній версії сайту перестала працювати. Натискання на кнопку режиму під час повноекранного перегляду згортає плеєр на секунду, але після цього відразу розгортається сайт сервісу.

Сайт Macrummors зазначає, що «картинка в картинці» працює з сайту YouTube на iPad, а також цей режим включається під час відтворення вбудованих відео на інших ресурсах. На даний момент є ще обхідний шлях – запросити в Safari настільну версію сайту YouTube. В такому випадку режим «картинка в картинці» ще підтримується.

Користувачі підписки YouTube Premium розповіли, що у них відео в режимі вікна запускається без проблем, а це може означати, що Google навмисно блокує функція «картинка в картинці», підштовхуючи користувачів до оформлення передплати.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Білл Гейтс назвав терміни закінчення пандемії коронавірусу

В минуле

PlayStation 5 шокує своїми розмірами на реальних фото

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle