Hardnews

PlayStation 4 роздають безкоштовно прямо перед анонсом PS5

Обговорення

Консолі від Sony породили цілу нову епоху в геймінгу. По суті, вони були одними з перших приставок, на які виходили гри, які були нічим не гірше комп’ютерних, а не лише примітивні аркади. Саме з них почався багаторічний спір між «комп’ютерними спеціалістами» і «консольщіками» – у кого кращі ігри. За двадцять п’ять років, які пройшли з виходу першої Sony PlayStation, вийшло вже чотири покоління приставок, і зараз готується до релізу п’яте. Проте, четверта «плойка» все ще зберігає свою актуальність, і – що найголовніше – зараз її роздають повністю безкоштовно, причому ексклюзивно для наших читачів!


Як опинитися серед щасливчиків, яким безкоштовно роздають консоль?

Безкоштовно роздають Sony PlayStation 4 Pro. Це покращена версія «четвірки», яка з’явилася на ринку в 2016 році. На неї вже вийшло безліч відмінних ігор, і поки ви чекаєте п’яту «Соні» та збираєте на неї гроші – можна вдосталь награтися в четверту. Розіграш, який ми проводимо – це подяка нашим дорогим читачам, за те що ви приділяєте нам свій час!

Щоб взяти участь у розіграші, ви повинні зробити всього лише дві елементарних дії. Це, по-перше, підписатися на нашу сторінку в Google News, а по-друге – вказати за відповідним посиланням адресу вашої електронної пошти.

Акція діє до кінця вересня, а вже першого жовтня ми проведемо розіграш і дізнаємося, кому ж пощастить стати господарем Sony PlayStation 4 Pro. Спасибі, що читаєте нас – а ми і надалі будемо не тільки пропонувати вашій увазі найактуальніші новини зі світу високих технологій та мобільних тарифів, але ще і радувати вас новими і новими розіграшами!

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Киевстар запустил сразу три выгодных тарифа

В минуле

PlayStation 4 раздают бесплатно прямо перед анонсом PS5

В майбутнє

Також буде цікаво