Softnews

Xiaomi випустила ще одну прошивку MIUI 12 CB для 22 смартфонів

Обговорення
MIUI 12

Xiaomi розгорнула поширення ще однієї прошивки MIUI 12 для ряду смартфонів. Ми спеціально почекали кілька днів і не повідомляли, оскільки було відчуття, що доступ до прошивки закриють, бо самі знаєте, що останнім часом творять сяомішнікі.


Коротше кажучи, мова піде про свіжу прошивку з ЗБТ-статусом для 22 смартфонів. У список увійшли моделі, починаючи з 2018 року і закінчуючи поточним. Ми не раз говорили, що Xiaomi взяла курс на оновлення саме китайських модифікацій, а на глобалку поклала великий і новий Android, втім, як і на регіональні версії для України та ін. Ви самі бачите, що за графіком виходять китайські прошивки без Google сервісів і без мовних пакетів для України. А для наших регіонів прошивки, точніше їх реліз, виявився взагалі поза будь-якого плану і графіка поширення. Загалом, це оновлення не виявилося чимось незвичайним, і знову ми маємо китайський ЗБТ-статус, ясна річ, що через тиждень вже буде фінальний реліз, але кому потрібна китайська збірка?

Зараз ми оперативно пробіжимося по тим моделям, які зараз отримують MIUI 12 в рамках цього апдейта. POCO X2, Redmi 10X 5G і Redmi 10 X Pro 5G. Два останніх смартфона побудовані на новому чіпі Dimensity 820 5G. До речі, за тиждень вийшло аж чотири подібних апдейта, що вельми і вельми напружує, бо помилок і багів величезна кількість виявляється в рамках програми Mi Pilot, що відкладає фінальний реліз в тому числі і для нашого регіону.

Сумна ситуація з поширенням фінальних релізів на базі Android 11 (мова про апдейти) – таких прецедентів просто немає! Флагманські смартфони 2020 року Xiaomi Mi 10, Mi 10 Pro, POCO F2 Pro і Redmi K30 Pro в останній раз оновлювалися минулого тижня і тиша. Ті, хто знають політику по апдейт MIUI зрозуміють, чому тут виставлено акцент.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Преимущества беспроводных наушников Apple AirPods

В минуле

Оновлення Windows 10 “ламає” комп’ютер, викликаючи синій екран смерті

В майбутнє

Також буде цікаво