Softnews

Xiaomi випустила ще одну прошивку MIUI 12 CB для 22 смартфонів

MIUI 12

Xiaomi розгорнула поширення ще однієї прошивки MIUI 12 для ряду смартфонів. Ми спеціально почекали кілька днів і не повідомляли, оскільки було відчуття, що доступ до прошивки закриють, бо самі знаєте, що останнім часом творять сяомішнікі.


Коротше кажучи, мова піде про свіжу прошивку з ЗБТ-статусом для 22 смартфонів. У список увійшли моделі, починаючи з 2018 року і закінчуючи поточним. Ми не раз говорили, що Xiaomi взяла курс на оновлення саме китайських модифікацій, а на глобалку поклала великий і новий Android, втім, як і на регіональні версії для України та ін. Ви самі бачите, що за графіком виходять китайські прошивки без Google сервісів і без мовних пакетів для України. А для наших регіонів прошивки, точніше їх реліз, виявився взагалі поза будь-якого плану і графіка поширення. Загалом, це оновлення не виявилося чимось незвичайним, і знову ми маємо китайський ЗБТ-статус, ясна річ, що через тиждень вже буде фінальний реліз, але кому потрібна китайська збірка?

Зараз ми оперативно пробіжимося по тим моделям, які зараз отримують MIUI 12 в рамках цього апдейта. POCO X2, Redmi 10X 5G і Redmi 10 X Pro 5G. Два останніх смартфона побудовані на новому чіпі Dimensity 820 5G. До речі, за тиждень вийшло аж чотири подібних апдейта, що вельми і вельми напружує, бо помилок і багів величезна кількість виявляється в рамках програми Mi Pilot, що відкладає фінальний реліз в тому числі і для нашого регіону.

Сумна ситуація з поширенням фінальних релізів на базі Android 11 (мова про апдейти) – таких прецедентів просто немає! Флагманські смартфони 2020 року Xiaomi Mi 10, Mi 10 Pro, POCO F2 Pro і Redmi K30 Pro в останній раз оновлювалися минулого тижня і тиша. Ті, хто знають політику по апдейт MIUI зрозуміють, чому тут виставлено акцент.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Преимущества беспроводных наушников Apple AirPods

В минуле

Оновлення Windows 10 “ламає” комп’ютер, викликаючи синій екран смерті

В майбутнє

Також буде цікаво