Hardnews

Google перетворить Android-смартфони в датчики землетрусів

Обговорення

Журналісти дізналися, що Google має намір перетворити Android-смартфони в датчики землетрусів. Буде створена всесвітня система оповіщення про такі події.


Для масштабної системи оповіщення з традиційними сейсмометрами знадобилося б дуже багато таких пристроїв, які ще й потрібно обслуговувати. Сейсмометри дорогі, і встановлювати їх скрізь непрактично.

Їх роль можуть виконувати Android-пристрої. У Google з’ясували , що вбудовані в смартфони акселерометри можуть реагувати на сейсмічні коливання. Фахівці кажуть, що датчики можуть навіть розпізнати першу, більш слабку, і другу, більш сильну, хвилі з епіцентру землетрусу.

Алгоритми дозволять Google зібрати дані тисяч пристроїв, обробити їх і розіслати оповіщення. Повідомляється, що компанія буде впроваджувати систему поступово. Скільки на це потрібно часу, точно невідомо.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Redmi Note 8 Pro SE- яскрава новинка від Xiaomi

В минуле

У смартфонах від Xiaomi виявлено приховану камеру

В майбутнє

Також буде цікаво