Hardnews

iPad 8 по ціні смартфона – Apple розпродасть ТОП-ову техніку “біднякам”

iPad Pro 2019

У мережі з’явилася інформація про те, що керівництво Apple прийняло рішення знизити вартість бюджетної версії iPad 8 до мінімуму, щоб задовольнити побажання людей з мінімальним заробітком. При цьому планшетний комп’ютер стане куди могутніше, зберігаючи невелику вартість.


Дану інформацію повідомив інсайдер на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter. На його думку, нові iPad 8 можуть продемонструвати цієї осені, коли на стенди будуть поміщені новенькі iPhone 12. Втім, ці відомості ніяк не підтвердили представники компанії, так що інформація може стати лише черговий байкою навколо «хайпової» теми.

iPad

Цей же інсайдер поділився інформацією про «начинку» нової техніки. За його словами, в основу iPad 8 ляже потужний апаратний процесор A12 Bionic, який використовується iPhone XR, замінивши морально і технічно застарілу плату A10 Fusion SoC. Розмір екрану, швидше за все, не зміниться – залишиться все той же 10,2-дюймовий дисплей. Що напевно піддасться коректуванню, так це накопичувач – флеш-карта на 64 ГБ замінить 32 ГБ версію.

Презентація техніки може пройти пізніше, як і представлення публіці iPhone 12. Дана інформація раніше проскакувала серед інсайдерів, які впевнені, що Apple просто не встигне зібрати необхідну кількість телефонів для продажу на зазначений термін. Причиною затримки є пандемія, яка негативно позначилася на роботі постачальників, що затримують доставку деталей для техніки.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Користувачі TikTok повинні підготуватися до заборони додатка

В минуле

Час знімати гроші: замість банкоматів ПриватБанку готівку стануть видавати каси в магазинах

В майбутнє

Також буде цікаво