Hardnews

iPad 8 по ціні смартфона – Apple розпродасть ТОП-ову техніку “біднякам”

Обговорення
iPad Pro 2019

У мережі з’явилася інформація про те, що керівництво Apple прийняло рішення знизити вартість бюджетної версії iPad 8 до мінімуму, щоб задовольнити побажання людей з мінімальним заробітком. При цьому планшетний комп’ютер стане куди могутніше, зберігаючи невелику вартість.


Дану інформацію повідомив інсайдер на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter. На його думку, нові iPad 8 можуть продемонструвати цієї осені, коли на стенди будуть поміщені новенькі iPhone 12. Втім, ці відомості ніяк не підтвердили представники компанії, так що інформація може стати лише черговий байкою навколо «хайпової» теми.

iPad

Цей же інсайдер поділився інформацією про «начинку» нової техніки. За його словами, в основу iPad 8 ляже потужний апаратний процесор A12 Bionic, який використовується iPhone XR, замінивши морально і технічно застарілу плату A10 Fusion SoC. Розмір екрану, швидше за все, не зміниться – залишиться все той же 10,2-дюймовий дисплей. Що напевно піддасться коректуванню, так це накопичувач – флеш-карта на 64 ГБ замінить 32 ГБ версію.

Презентація техніки може пройти пізніше, як і представлення публіці iPhone 12. Дана інформація раніше проскакувала серед інсайдерів, які впевнені, що Apple просто не встигне зібрати необхідну кількість телефонів для продажу на зазначений термін. Причиною затримки є пандемія, яка негативно позначилася на роботі постачальників, що затримують доставку деталей для техніки.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Користувачі TikTok повинні підготуватися до заборони додатка

В минуле

Час знімати гроші: замість банкоматів ПриватБанку готівку стануть видавати каси в магазинах

В майбутнє

Також буде цікаво