Hardnews

Xiaomi Mi 11 на базі Snapdragon 875 вперше показали на фото

Обговорення
Xiaomi Mi 11

До анонсу нового флагмана Xiaomi – Xiaomi Mi 11 – залишилося трохи більше півроку, так як найімовірніше, пристрій представлять в перші місяці 2021 року. Але навіть незважаючи на це, новий топовий смартфон компанії вже засвітився на неофіційних зображеннях.


Джерелом матеріалу став онлайн-ресурс igeekphone.com, на якому і були опубліковані зображення новинки. Судячи з них, пристрій отримає максимально безрамковий дизайн, якого вдасться досягти завдяки підекранній фронтальній камері. Нагадаємо, що судячи з останніх даних, подібна технологія повинна з’явитися в перших серійних смартфонах вже до кінця поточного року, а це означає, що Xiaomi Mi 11, вихід якого відбудеться в лютому-березні року наступного, цілком може отримати ще більш поліпшену версію даної технології.

Xiaomi Mi 11

Xiaomi Mi 11

Xiaomi Mi 11

З іншого варто відзначити, що джерело стверджує буквально наступне: смартфон отримає аж 190 Мп основну камеру і процесор Snapdragon 875 в якості основи. І якщо останньому дуже навіть охоче віриться, то ось перше викликає досить явні сумніви.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Одна з улюблених страв українців може викликати онко

В минуле

Ця особливість iPhone 12 точно не порадує пересічних покупців

В майбутнє

Також буде цікаво