Softnews

Samsung порадувала власників минулорічних смартфонів новим оновленням

Samsung Galaxy Note10 та Galaxy Note10 Plus

Оболонка One UI 2.1, яка дебютувала на новітніх флагманах Samsung, недавно дісталася до смартфонів лінійки Galaxy S10. Тепер прийшла черга інших флагманів компанії 2019 року.


Як повідомляється, власники апаратів Galaxy Note10 в США почали отримувати оновлення, яке приносить на їх смартфони в тому числі новітню оболонку. Аналогічне оновлення отримали і власники Galaxy S10 в США – попередня хвиля оновлень торкнулася тільки моделі на Exynos, а в США флагмани Samsung поставляються з SoC Qualcomm. Що стосується поновлення для Note10 за межами США, його явно довго чекати не доведеться.

Оновлення також включають квітневий патч безпеки. Що стосується нових функцій One UI 2.1, ми про них вже розповідали. Це функція швидкого обміну файлами Quick Share, функція Music Share, а також ряд нових функцій для камери: Single Take, режим Pro для зйомки відео, AR Zone, My Filters і можливість зйомки в 4K при 60 к / с на фронтальну камеру.  

На жаль, недавні дані говорять про те, що флагмани Samsung 2018 року нову оболонку в результаті не отримають .

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Топовий OnePlus 8 коштує дешевше найдоступнішого Samsung Galaxy S20

В минуле

Названо місця де найлегше підхопити коронавірус

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle