Hardnews

Huawei P40 Pro + отримав екслюзивну медичну функцію

Обговорення
Huawei P40 Pro

Виконавчий директор Huawei Consumer Business Group Юй Чендун (Yu ChengDong), більш відомий в світі як Річард Ю (Richard Yu), в свіжому інтерв’ю розповів про дуже цікаву особливість смартфона Huawei P40 Pro +, про яку не розповіли в ході анонса.


Лідер компанії Huawei зробив свій прогноз, в якому він заявив, що найбільшою популярністю повинна користуватися модель Huawei P40 Pro, друге місце займе недорогий Huawei P40, а преміальний Huawei P40 Pro + через свою ціни буде найменш популярним. Але у Huawei P40 Pro + є ексклюзивна особливість, яка стосується здоров’я користувачів. Виявляється, Huawei P40 Pro +, може дуже точно визначати температуру тіла людини за допомогою основної камери.

Юй Чендун зазначив, що команда, яка займається міжнародними продажами, спочатку стверджувала, що така функція в смартфоні не потрібна, однак китайські розробники наполягли на її включенні до функціонального списку смартфона.

Крім того, розробники продовжують займатися розвитком даного напрямку. У майбутньому смартфони Huawei зможуть контролювати різні параметри здоров’я, включаючи частоту дихання, тиск, частоту серцевих скорочень і так далі.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Названа «улюблені» температура та місце перебування коронавірусу

В минуле

OnePlus 8 Pro отримає екран, який на голову краще Samsung Galaxy S20

В майбутнє

Також буде цікаво