Hardnews

iPhone 11 залишиться кращим смартфоном Apple ще довго

Обговорення
iPhone Slide Pro

Як пише японський ресурс, в Apple почалися внутрішні дискусії, тема яких – можливість відстрочки випуску iPhone 12 «на місяці». Пов’язано це з пандемією коронавірусу, яка сильно змінює уклад людей – вони думають зовсім про інші речі, а не про оновлення смартфона. Добре поінформоване джерело говорить про те, що « крім обмежень в ланцюжку поставок, Apple стурбована тим, що поточна ситуація значно знизить апетит споживачів до оновлення своїх телефонів. А це призведе до падіння попиту на перший iPhone з підтримкою 5G. Apple же хоче, щоб така модель стала хітом ».


Поки все не гаразд і з розробкою самих iPhone 12 (на це вплинули обмеження в поїздках між країнами), і з обсягами їх випуску (якщо раніше масове виробництво починалося в червні, то тепер в кращому випадку – в серпні). Так що в компанії продовжують стежити за ситуацією на ключових для себе ринках – в США і Європі. Очікується, що остаточне рішення з випуску iPhone 12 буде прийнято не пізніше травня. Але песимістичні прогнози зараз превалюють над оптимістичними.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Операционная система Windows 11 намного лучше Windows 10

В минуле

Експерт розповів про ціни на Xbox Series X і PlayStation 5

В майбутнє

Також буде цікаво