Hardnews

Стала відома ще одна причина розрядки акумуляторів на iPhone

Згідно нової інформації, часте закриття фонових додатків на смартфонах iPhone не тільки може зробити пристрій трохи швидше, але при цьому прискорює розрядку акумулятора.


Ще в 2016 році різні ЗМІ звернулися за коментарем на цю тему до лідера компанії Apple Тіму Куку (Tim Cook), який не дав прямої відповіді. Крейг Федеріго (Craig Federighi), який тоді був старшим віце-президентом Apple Software, дав негативну відповідь, заявивши, що часте закриття фонових додатків не впливає на час автономної роботи пристрою.

Але тепер в офіційному документі технічної підтримки Apple обмовилася про те, що примусове закриття рекомендується використовувати тільки тоді, коли програма не відповідає. При перегляді запущених додатків вони не відкриваються, а знаходяться в режимі очікування, щоб зробити пристрій більш швидким і зручним у використанні.

Якщо фонове оновлення додатків вимкнено, то при перемиканні на інший додаток раніше відкритий додаток продовжить працювати протягом короткого періоду часу, а потім перейде в стан паузи. Припинена програма не буде залишатися активною.

Якщо ж ви часто закриваєте всі запущені програми, то при подальшому їх відкритті відбувається повторний запуск з нуля. Додатки при цьому завантажуються довше, споживають додаткову пам’ять і збільшують витрата акумулятора.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button