Softnews

Опублікований список небезпечних для смартфонів додатків

Експерти компанії Trend Micro опублікували новий список небезпечних додатків на Android, які представляють серйозну загрозу для смартфонів. Відзначається, що дані програми здатні встановлювати близько трьох тисяч різних варіантів вірусів, заражаючи тим самим пристрій.


Згідно з опублікованими даними, хакери накрутили позитивні відгуки про небезпечні додатках, що дозволило їм добитися близько 470 тис завантажень в Google Play. Незважаючи на те, що корпорація Google вже видалила загрозливі програми, вони можуть залишитися в пам’яті пристрою.

Небезпека додатків обумовлена ​​їх можливістю входити в акаунти користувачів в Google і Facebook. Крім того, вони можуть без дозволу користувача робити знімки екрану, регулювати налаштування, переходити за посиланнями, дзвонити контактам, блокувати пристрій, шифрувати дані, записувати звуки та багато іншого. Інсайдери відзначають, що додатки можуть маскуватися в системні програми, які не відображаються при цьому в списку додатків, в результаті чого користувач може і не підозрювати про зараження вірусами пристрою.

У список уразливих утиліт входять такі додатки, як Shoot Clean-Junk Cleaner, Phone Booster, CPU Cool, H5 gamebox, Rocket Cleaner Lite, Super Clean Lite- Booster, Clean & CPU Cooler, Rocket Cleaner, LinkWorldVPN, Speed ​​Clean-Phone Booster, Junk Cleaner & App Manager, Super Clean-Phone Booster, Junk Cleaner & CPU Cooler і Quick Games-H5 Game Center.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

One Comment

  1. І хто цей шлак завантажує? Найкращий клінер – це я і мої знання, які можна видалити самостійно без стороннього ПО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button