Новини

Графіки збільшено: в Укренерго зробили неприємну заяву на 1 липня

В Укренерго повідомили про про збільшення кількості черг на погодинні графіки відключень з 1 липня. Графіки, які будуть продовжені з 16.00 до 24.00, спрямовані на управління сплеском енергоспоживання, спричиненим спекою, що панує в країні.

Прес-служба Укренерго повідомила: “Причиною посилення обмежень є сплеск споживання у зв’язку зі спекою, коли температура повітря вдень перевищує 30°C. Прогнозується, що сьогоднішнє споживання буде майже на 5% більшим, ніж попередньої доби, що пов’язано зі спекою, яка триває”.

Таке рішення пов’язане з нагальною потребою збалансувати попит на електроенергію, особливо в години пік, коли на території Україні пакує дуже спекотна погода. Важливо зазначити, що в понеділок, 1 липня, графіки погодинних відключень електроенергії діятимуть протягом усього дня, потенційно впливаючи на різні регіони країни. Громадянам та бізнесу важливо бути поінформованими про ці відключення та бути готовими до можливих обмежень у цей час.

Заплановані відключення електроенергії 1 липня є превентивним заходом для забезпечення стабільності роботи енергосистеми в умовах підвищеного енергоспоживання, що в кінцевому підсумку має на меті пом’якшити вплив аномальної спеки на енергоресурси та пошкоджену інфраструктуру.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button