Hardnews

iPhone зробили найнезвичнішим та найдорожчим смартфоном у світі

Компанія Caviar, без сумніву, робить одні з найбільш незвичайних смартфонів. Правда, компанія займається виключно люксовими версіями моделей інших виробників, але часом переробляє їх таким чином, що як мінімум зовні можна сміливо говорити про абсолютно унікальний дизайн.

Cyberphone

І нова модель компанії – Cyberphone – напевно, найбільш унікальна серед усіх пропозицій виробника. Як можна здогадатися з назви, Caviar вирішила зіграти на ажіотажі навколо новітнього пікапа Tesla.

iPhone в версії Cyberphone виглядає настільки ж футуристично на тлі інших смартфонів, як пікап Tesla на тлі інших серійних машин.

Як можна бачити, Caviar не обмежені якимись накладками на корпус. Мало того, що сам корпус тут виконаний з титану, так ще й має спеціальну кришку, що трансформується в підставку. До того ж вона виконує не тільки дизайнерську, але і захисну функцію. А враховуючи виступ на тильній стороні, ймовірно, можна говорити про те, що Cyberphone є не тільки найбільш незвичним iPhone на ринку, а й найбільш захищеним.

Ціна смартфона поки невідома, але апарати Caviar дешевими не бувають. Судячи із зображень, нас чекає дві моделі Cyberphone: на основі iPhone 11 Pro і 11 Pro Max.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button