Новини

Опубліковані перші живі фото Xiaomi Mi 10

Обговорення
Xiaomi Mi 10

У 2020 році компанія Xiaomi відзначає 10 років з моменту свого заснування, при цьому знаменитий китайський виробник планує випустити ювілейний смартфон Xiaomi Mi 10.


Джерело Gizchina опублікувало реальні фотографії, на яких вперше показаний Xiaomi Mi 10 спереду і ззаду. Пристрій одержав вигнутий з боків екран з отвором під фронтальну камеру в лівому верхньому кутку екрану.

Основна камера матиме чотири модулі, які розташовані вертикально в ряд в лівому верхньому кутку задньої панелі. Світлодіодний спалах розташований поруч з камерою. Показаний на фотографії смартфон працює під управлінням оболонки MIUI 11.0.2 на базі операційної системи Android 10.

Xiaomi Mi 10

Імовірно, смартфон Xiaomi Mi 10 буде побудований на базі однокристальної системи Qualcomm Snapdragon 865, а головний модуль основної камери отримає роздільну здатність 108 Мп.

Офіційний анонс Xiaomi Mi 10 та Xiaomi Mi 10 Pro очікується в лютому цього року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Realme презентувала флагман X50 5G на власній оболонці

В минуле

Apple суттєво знизила ціну на iPhone 11

В майбутнє

Також буде цікаво