Новини

Названо найдешевший смартфон на базі Snapdragon 855

Обговорення
Lenovo Z5 Pro GT

Ця модель надійшла в продаж приблизно рік тому, на той момент вона стала однією з перших в світі на базі однокристальної платформи Qualcomm Snapdragon 855. І ось зараз, через рік, в Китаї на неї встановлена ​​дуже хороша знижка, в результаті чого ціна знизилася всього лише до $ 190.


Мова про Lenovo Z5 Pro GT (в Китаї модель називають Lenovo Z5 Pro 855 Edition). Апарат за нинішніми мірками не тягне на справжній камерофон, але у нього є по дві пари датчиків: роздільна здатність фронтальних становить 24 і 16 Мп, тильних 16 і 8 Мп. Є ще акумулятор ємністю 3350 мА · год і 6 ГБ ОЗУ з 128 ГБ флеш-пам’яті в базовій версії.

Lenovo Z5 Pro GT

Але родзинкою моделі є дисплей, що займає більше 95% площі фронтальній панелі. Так як лицьова камера зроблена висувною, екран обійшовся без вирізів. Для когось це як і раніше дуже важливий аргумент на користь такого дизайну.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Huawei випустила свою альтернативу Windows 10

В минуле

Названий мобільний оператор, від якого найчастіше ідуть абоненти

В майбутнє

Також буде цікаво