Новини

Тренд 2020 року: камери мозаїки та екрани-водоспади

Обговорення
oppo-ekran

Відомий мережевий інформатор під ніком Ice Universe, який часто повідомляє ексклюзивну інформацію про новинки мобільної індустрії, продовжує ділитися прогнозами про нові тренди 2020 року.


Раніше він вже повідомляв, що наступним етапом розвитку фронтальних камер стануть модулі, які будуть розташовуватися прямо під поверхнею екрана. Тоді він зазначив, що 2020 рік стане роком нової «мозаїчної» ери в розвитку фронтальних камер смартфонів.

samsung-galaxy-one

Крім того, у флагманських смартфонах в цьому році почнуть з’являтися і будуть активно використовуватися нові екрани-водоспади, які будуть загнуті з усіх чотирьох сторін. До того ж кут вигину буде становити не близько 90 градусів, як у перших смартфонах з екранами-водоспадами, а 120 градусів і навіть більше.

Інсайдер зазначив, що багатьом може не подобатися подібне дизайнерське рішення, однак виробники налаштовані рухатися в цьому напрямку, оскільки це дозволить їм виділятися на тлі конкурентів. Варто додати, що при такому розкладі в якийсь момент всі смартфони будуть дуже схожими один на одного, як це відбувається при становленні чергового тренду.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Користувачі мільйонів смартфонів позбулися доступу до популярного месенджеру

В минуле

Смарт-годинник від Samsung отримав очікуване оновлення

В майбутнє

Також буде цікаво