Новини

Камери смартфонів майбутнього оснастять інноваційними датчиками

Обговорення
датчик розсіяного світла

Компанія ams, що спеціалізується на випуску датчиків, презентувала датчик AS7350. За її словами, це найбільш передовий на ринку спектральний датчик розсіяного світла (ALS) для камер смартфонів верхнього сегмента.


Як стверджується, цей датчик дає можливість отримувати зображення високої якості навіть в умовах екстремального кольорового контрасту або в умовах змішаного освітлення, дозволяючи «фотографувати на професійному рівні з використанням споживчого пристрою».

Виробник зазначає, що AS7350 вперше в своїй категорії ідентифікує джерело світла за допомогою спектральної реконструкції, за рахунок чого забезпечується «безпрецедентна точність автоматичного визначення балансу білого в будь-яких умовах освітлення».

[adsforwp id=”10622″]

ams AS7350

AS7350 ідентифікує будь-який тип джерела світла, включаючи денне світло, лампи розжарювання, флуоресцентні лампи, всі типи світлодіодів і будь-яку їх комбінацію. Датчик має 11 каналів, 8 з яких розташовані на рівних відстанях у видимому спектрі.

Окремий канал служить для виявлення мерехтіння штучних джерел світла з частотою мерехтіння від 50 Гц. Є також чистий канал і канал, який працює в ближньому ІЧ-діапазоні. Розміри датчика в корпусі LGA рівні 3,1 х 2,0 х 1,0 мм.

AS7350

Ознайомчі зразки AS7350 стануть доступні в поточному кварталі.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Представлений новий Bluetooth, який покращить роботу смартфонів

В минуле

Xiaomi готує потужного наступника для Pocophone F1

В майбутнє

Також буде цікаво