Новини

“Відьмак” став популярнішим “Гаррі Потерра” та шедеврів Стівена Кінга

Обговорення
Автор «Відьмака» став найпопулярнішим письменником інтернет-магазину Amazon

Минуло 11 днів з прем’єри першого сезону серіалу The Witcher, і тепер з повною впевненістю можна сказати, що творіння Netflix пішло в народ, незважаючи на активну критику з боку профільної преси.


Спочатку новинка помітно розбурхала цікавість до ігор від CD Projekt – тепер вона зробила творця книжкової саги по-справжньому популярним.

Amazon

Після виходу екранізації Анджей Сапковський очолив список найпопулярніших письменників магазину Amazon, обігнавши Джоан Роулінг, Діна Кунца і Стівена Кінга. Зрозуміло, найбільш продаваним його дітищем став цикл про Геральта з Рівії. Цікаво, чи сподівався автор на щось схоже, коли з ним зв’язалися представники Netflix кілька років тому?

Варто зазначити, що справи у Сапковського пішли на лад. Нещодавно він і CD Projekt дійшли згоди після досить довгої фінансової суперечки. За словами Адама Кічіньского, директора студії, у них з письменником «почався новий етап відносин».

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Вийшов на ринок перший смартфон на новітній платформі MediaTek Dimensity 1000

В минуле

Эксперты уничтожили главный миф о смартфонах Samsung

В майбутнє

Також буде цікаво