Новини

Китайський новачок постачатиме екрани на Huawei та iPhone

Китайський виробник BOE давно освоїв технологію РК-дисплеїв, однак на ринку OLED-екранів компанія вважається пішаком на тлі таких гігантів, як Samsung і LG.


Проте BOE отримала контракт на виробництво екранів для серії Huawei Mate 20. Останнім часом виробники смартфонів спантеличені пошуком постачальників недорогих OLED-екранів, в зв’язку з чим справи BOE пішли в гору.

Згідно з повідомленнями корейських ЗМІ, OLED-екрани BOE створять велику проблему для Samsung протягом найближчих кількох років. Основне джерело проблем полягає в тому, що Apple всерйоз розглядає BOE як додаткового постачальника екранів для своїх смартфонів iPhone. Як тільки екрани BOE будуть відповідати вимогам Apple, китайський виробник буде доданий в офіційний ланцюжок поставок.

OLED

Південнокорейські аналітики прогнозують, що в 2021 році BOE випустить 45 мільйонів OLED-панелей для iPhone. Samsung і раніше збереже за собою основну частину замовлень на екрани для iPhone, але обсяг поставок впаде з 230 мільйонів до 150 мільйонів одиниць.

Кілька місяців тому з’явилися повідомлення про те, що Apple тестує прототипи екранів BOE для своїх майбутніх iPhone. Останні відомості вказують на те, що результати тестів є позитивними.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button