Новини

Київстар запустив унікальну послугу для 15 міст України

Тепер абоненти Київстар можуть оплачувати послуги служби таксі 838 за допомогою SMS. Це перший досвід такого способу оплати та й взагалі партнерства служби таксі та сервісу мобільних платежів, який було реалізовано в Україні.


Послуга доступна всім абонентам передплаченого зв’язку Київстар в 15 містах** України, де працює служба таксі. Розрахуватись за послуги можна за допомогою фінансового сервісу Київстар «Смарт-Гроші*». Для цього при замовленні потрібно вказати форму оплати «Смарт-Гроші» від Київстар, або ж завантажити додаток Таксі 838 з App Store чи Google Play та обрати відповідну форму оплати.

taxi

Головною перевагою сервісу «Смарт-Гроші» є те, що тепер абоненту не потрібно вводити дані своєї кредитної картки. Достатньо лише мати необхідну суму на своєму мобільному рахунку.

[adsforwp id=”10622″]

«Ми бачимо перспективу в даному партнерстві, адже потенційно ним може скористатись понад 150 000 наших абонентів. Саме стільки клієнтів Київстар викликало службу 838 за останні кілька місяців, при цьому оплатою за допомогою кредитної карти скористалось менше 17% пасажирів. Це говорить, про те, що українці все ще доволі насторожено ставляться до прив’язування даних карти до додатків. Наша послуга проста та безпечна і не вимагає від пасажира введення особистих даних» – прокоментував керівник департаменту мобільних фінансових сервісів Київстар, Сергій Коптік.

Оплата мобільними грошима стає дедалі популярнішою серед українців. Так, наприклад, на платформі «Смарт-Гроші» розміщено 2500 активних сервісів, за якими, було здійснено понад 10 млн. транзакцій. Найбільш затребувані сервіси – це оплата телекомунікаційних послуг, національних лотерей, покупки в інтернеті та оплата проїзду в громадському транспорті.

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button