Новини

Компанія Huawei отримала патент на сміливе рішення камери

Обговорення
Huawei

Бажання виробників смартфонів відмовитися від всіляких вирізів і «острівців» на дисплеї заради установки фронтальної камери стимулює інженерів вигадувати неординарні рішення. Новий патент Huawei демонструє оригінальну відкидну камеру, що складається з трьох датчиків, і виконує роль як основного, так і фронтального модулів.


В опублікованому документі описаний механізм камери, оснащеної трьома сенсорами. За заявою виробника, модуль здатний повертатися на 180°, завдяки чому відпадає необхідність в отворах і вирізах для фронталки. Примітно, що за допомогою такого рішення можна також робити ширококутні селфі. Згідно з патентними зображеннями, блок з об’єктивами буде відчутно виділятися над поверхнею задньої кришки.

Huawei

Раніше, свої рішення вже представили Samsung (модель Galaxy A80), і ASUS, яка продемонструвала таке рішення в конструкції ZenFone 6. Проте компоновка поворотного механізму нового девайсу Huawei відрізняється від зазначених конструкцій.

Орієнтовна дата анонса, специфікації і комерційна назва нового смартфона компанії Huawei поки невідомі.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

На SIM-карту тепер можна записувати до 128 Гб даних

В минуле

Продукти від Xiaomi можуть потрапити під заборону

В майбутнє

Також буде цікаво