Новини

Teslа вирішила опустити ціни на свої електрокари

Ось уже як більш ніж 10 років компанія Tesla займається створенням і випуском на ринок електричних транспортних засобів. Даному автовиробникові вдалося зробити справжнісіньку революцію на ринку, тому що тепер свої електрокари вже випускають дуже багато відомих брендів, а незабаром робити це почнуть виробники недорогих моделей «бюджетного рівня» за мірками звичайних автомобілів. Здавалося б, раз американська компанія Tesla і без того продає свої творіння за низькими цінами, значить коштувати вони дешевше вже просто не можуть, принаймні для всіх покупців, але на цей рахунок всі помилилися. Як стало відомо, вже з наступного року розцінки на найкращий в світі електромобіль в особі моделі Model 3 дуже сильно подешевшає.

Дешевша Tesla – реальність

За даними від компанії Tesla, вона домагається того, щоб знизити ціни на свої машини, створені в Китаї, на 20%. Йдеться поки що тільки про модель Model 3, яка володіє яка вкрай широкими функціональними можливостями. Простіше кажучи, в ціні впадуть на 1/5 від загальної вартості тільки такі екземпляри, які створюються на території Китаю. За даними видання Bloomberg, все це стало можливим за рахунок зниження цін на комплектуючі і оптимізації робочого процесу. Компанія, щоб краще конкурувати з китайськими брендами, а разом з тим і з багатьма іншими, вирішила знизити розцінки на свої транспортні засоби, зробивши їх набагато дешевше. Це дозволить значно підвищити попит, впевнене керівництво.

Tesla

Що маємо зараз

Зараз Tesla Model 3, яка являється найдоступнішим за ціною електромобілем компанії, обходиться в $ 50 600, якщо говорити про ціну саме в Китаї. На початку 2020 року розцінки будуть знижені, в результаті чого купити цей же самий електромобіль стане можливим приблизно за $ 40 000. Електромобілі Tesla з Китаю поставляються в деякі інші країни, і саме звідси, найімовірніше, вони будуть надходити в Україну, звісно тоді, коли компанія відриє своє представництво в нашій країні.

За рахунок чого впаде ціна

Зниження вартості цих електромобілів стало можливим за рахунок використання місцевих китайських комплектуючих. Проте, за словами Tesla, вони нічим не відрізняються від місцевих американських аналогів, тому що компанія пред’являє до таких настільки ж жорсткі вимоги, як і до своїх власних, а спрямовані всі такі на те, щоб забезпечити кращий досвід водіння фірмових електромобілів. В цьому немає нічого дивного, адже Model 3 – це хоч і «бюджетна» модель, але належить вона до преміум-класу, тому дозволити собі її навіть за зниженою ціною зможуть далеко не всі. Крім усього іншого, як відзначають журналісти, використання більш ніж 50% комплектуючих місцевих компаній в будь-який електромобілі дозволяють його виробникові не платити мита на імпорт продукції.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button