Новини

Nokia готує нову прем’єру на Snapdragon 765 та заманює покупців додатковою гарантією

Багато хто чекав, що захід HMD Global, що минув 5 грудня буде присвячено анонсу смартфона Nokia 8.2, який стане наступником випущеного в минулому році Nokia 8.1 (ціна в Україні від 7 999 до 8 999 грн.). Однак на прес-конференції анонсували тільки Nokia 2.3.

За даними Nokia Power User, різні магазини Європи, зокрема, британський Clove зазначають Nokia 8 (2019), як знятий з виробництва і не доступний для продажу. Інші магазини просто не мають нових моделей на складах.

Ця може означати тільки одне: зовсім скоро буде презентована ​​нова модель, яка змінить застарілий смартфон. Хоча досить дивно знімати з виробництва модель, яка була випущена тільки рік назад. Та ж Nokia 2.1 ще не знята з виробництва, а у неї вже є два наступника: Nokia 2.2 і Nokia 2.3.

Nokia 8.1
Nokia 8.1

З чуток, майбутня Nokia 8.2 стане першим смартфоном виробника на базі Snapdragon 765 і з’явиться в першому кварталі 2020 року. Оскільки Nokia 8.1 вже знята з виробництва, очікується, що запуск відбудеться в січні.

Крім того, HMD Global знизила ціна на деякі смартфони і пропонує покупцям різні подарунки. Наприклад, Nokia 7.2 подешевшав з 394 до 249 фунтів стерлінгів, покупці отримують навушники Nokia Power, прозорий чохол і додаткову гарантію на рік.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button