Новини

Суперечка з Google позбавила смартфони цілої країни доступу до Android

Компанія Google повідомила своїм турецьким діловим партнерам, що не зможе підтримувати нові смартфони з Android в цій країні, після того, як турецька рада з конкуренції ухвалила, що зміни, внесені Google в контракти, є неприйнятними.

У вересні 2018 року турецьке антимонопольне управління оштрафувало Google на 93 мільйони лір (17,4 мільйона доларів) за порушення закону про конкуренцію в зв’язку з продажами програмного забезпечення для мобільних пристроїв. Компанії було дано шість місяців, щоб внести зміни, які відновили б чесну конкуренцію.

Турецький регулятор попросив Google змінити всі угоди про поширення програмного забезпечення, щоб споживачі могли вибирати різні пошукові системи в мобільній операційній системі Android. Як стверджує джерело, вимога була висунута з подачі пошукової системи Яндекс.

Android

Зміни були внесені, але 7 листопада рада постановила, що ці зміни неадекватні її вимогам, оскільки вони все ще не забезпечують вибір пошукової системи за умовчанням.

«Ми повідомили нашим діловим партнерам, що не зможемо працювати з ними над новими телефонами з Android, які будуть випущені для турецького ринку.»

– сказано в заяві Google.

«Споживачі зможуть купувати існуючі моделі пристроїв і зможуть нормально використовувати свої пристрої і додатки. Інші сервіси Google не будуть порушені»

– доповнюють в заяві.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button