Новини

iPhone 12 має всі шанси стати кращим камерофоном наступного року

Буквально пару років тому на ринку камер для топових смартфонів все було максимально одноманітно. Практично всі (якщо не всі) топові пристрої оснащувалися 12-мегапіксельними датчиками від Sony.


Однак спочатку Huawei замовила для своїх флагманів унікальні датчики, потім на ринку з’явилися рішення роздільною здатністю 48, 64 і навіть 108 Мп. У підсумку в наступному році нас може чекати ситуація, коли мало не у всіх топових камерофонах датчики будуть різні. Уточнимо, мова йде про головні камери.

 

 

iPhone 12

Схоже, і Apple готує свій сюрприз, який, правда, до роздільної здатності оптичного датчика відношення не має. Як повідомляє Bloomberg, гігант з Купертіно придбав британський стартап Spectral Edge. Ця компанія спеціалізується на застосуванні машинного навчання для поліпшення зображень, одержуваних камерою. Зокрема, щоб зробити їх більш чіткими і з більш точною передачею кольорів. Крім того, технологія дозволяє поліпшити зображення, отримане при недостатньому освітленні.

В основі методу Spectral Edge лежить змішування кольорового зображення з інфрачервоним. Ймовірно, Apple може використовувати розробки Spectral Edge для того, щоб зробити камери в своїх смартфонах ще кращими.

https://www.youtube.com/watch?v=oN_lWnpdbqM

Що цікаво, технологія Spectral Edge може бути реалізована як на рівні ПЗ, так і на рівні апаратного забезпечення.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button