Новини

Такого від Redmi K30 ніхто не очікував, Xiaomi вміє дивувати

Нагадаємо, сьогодні в Китаї почали продавати смартфон Redmi K30, який поки що доступний тільки у версії з підтримкою мереж четвертого покоління, тоді як 5G-версія затримується до січня наступного року.


Спочатку компанія Redmi підтвердила, що фронтальна камера смартфона буде врізана в активну область екрану. Перший тизер смартфона ще до того, як з’явилися подробиці про його характеристики, демонстрував овальний виріз в екрані, як у Samsung Galaxy S10 +.

Яке ж було здивування перших користувачів Redmi K30, які сьогодні отримали смартфони і почали розбиратися з його налаштуваннями. У розділі відображення верхньої частини екрану, де знаходяться ікони рівня сигналу мережі, заряду акумулятора і так далі, можна повністю приховати виріз зробивши верхню частину екрану чорною і широкою, як у багатьох смартфонів.

Але зовсім несподіваним виявився третій варіант, при якому овальний виріз під фронтальну камеру зникає. Виявляється, екран отримав два окремих круглих отвори під два датчика зображення. Користувачі самі можуть вибрати, який варіант для них краще.

Цей факт уже став приводом для появи подібної народної творчості:

Redmi K30

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button