Новини

lifecell висміяв Vodafone за спробу повторити їх акцію

Мобільний оператор lifecell протролив мобільного оператора Vodafone за нібито схожу акцію для абонентів, повідомляється в Facebook lifecell.


Жарт стосується послуги ” Shake & Win”, яку lifecell запустив “три роки тому”.

“Ось нарешті-то наші колеги по ринку спробували це повторити. Звичайно, перший млинець як завжди: трусити доводиться довго, подарунок тільки один в одні руки, та ще й акція на період свят”, – сказано в повідомленні.

При цьому в lifecell додали, що є і “хороші новини – тому що є куди рости”. Також в lifecell передали привіт всім абонентам Vodafone Ukraine.

Lifecell

За умовами акції від lifecell, кожен учасник їх акції “гарантовано отримує подарунок при першій спробі виграти в акції Shake & Win”. Можливість взяти участь в розіграші призів надається один раз в десять календарних днів. Можливість отримати наступні подарунки визначається випадковою ймовірністю.

При цьому кожен абонент може отримати максимум чотири подарунки за період проведення акції, сказано на сайті компанії. Після отримання четвертого подарунка, дія акції для учасника буде зупинено. Акція діє до 31.12.2019. 

Читайте GSMinfo в Google News

Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами коментування


Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button