Новини

Windows 10 можна встановити на Android-смартфон

Обговорення
Windows 10

Windows 10 розроблялася не тільки для десктопів – існує і версія популярної ОС для пристроїв на процесорах ARM. Хоча вона і не призначена для Android-гаджетів, ентузіастів це не зупиняє – один з них вже портував «десятку» на свій OnePlus 6.


Користувач під ніком Lemon1Ice повідомив, що йому вдалося запустити Windows 10 на OnePlus 6, і опублікував знімок смартфона з встановленою ОС. Ентузіасту довелося скористатися драйверами лептопа Lenovo Yoga C630, і у нього вже вийшло активувати сенсорний екран. Lemon1Ice також заявив, що приступив до спроб установки десктопної ОС на Xiaomi Mi Mix 2S.

Windows 10

Інший ентузіаст з ніком Evsio0n заявив, що вже пробує перенести Windows 10 на свій Samsung Galaxy S8, але йому поки не вдалося запустити робочий стіл.

Windows 10

Хоча для установки Windows на смартфони потрібна чимала кількість «милиць», в перспективі такі експерименти зможуть спростити процес інсталяції і зробити операційну систему доступною на більшій кількості смартфонів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Новинка від Huawei не залишила від Xiaomi Mi Band 4 живого місця

В минуле

В Україні можна буде отримати довідку через Viber

В майбутнє

Також буде цікаво