Новини

Xioami поставила крапку на дуже популярних в Україні смартфонах

Обговорення
Xiaomi Mi 9 SE

Перевірений мережевий інформатор Мукул Шарма (Mukul Sharma), який регулярно публікує достовірні відомості про індустрію мобільних пристроїв, зауважив, що популярні смартфони Xiaomi і Redmi були видалені з офіційного сайту компанії.


Йдеться про Xiaomi Mi 9, а також смартфонах лінійки Xiaomi Mi 9T і Xiaomi Mi 9T. Про те, що перша модель зникла з офіційного сайту ми повідомляли ще вчора . Імовірно, це пов’язано з виходом більш сучасної моделі Xiaomi Mi 9 Pro 5G, а також 108-мегапіксельного Xiaomi Mi CC9 Pro. Також це вказує на наближення анонсу Xiaomi Mi 10.

Xiaomi Mi 9T Pro

Що стосується Xiaomi Mi 9T, то ці моделі є вкрай популярними весь час з моменту їх весняного релізу. Однак уже через кілька днів буде анонсований смартфон Xiaomi Mi 10T, на який переключиться вся увага маркетингового відділу компанії.

Крім того, як уже повідомлялося, видалення смартфонів з офіційного сайту зазвичай збігається з припиненням виробництва даної моделі. Поки що в продажу залишається тільки найстарша версія Xiaomi Mi 9T Pro з 12 ГБ оперативної і 512 ГБ флеш-пам’яті.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

В Windows 10 найшли проблему, яка присутня у всіх користувачів системи

В минуле

Xiaomi різко опустила ціну на свій кращий камерафон

В майбутнє

Також буде цікаво