Новини

Xiaomi готує смартфон з фронталкою під екраном

Віце-президент Xiaomi Group, генеральний директор бренду Redmi Лу Вейбінг (Lu Weibing) дуже активно спілкується з користувачами соціальної мережі Weibo.


Один з прихильників запитав його, яку технологію Xiaomi і Redmi найбільше очікують побачити в прийдешніх смартфонах. Лу Вейбінг заявив, що Xiaomi старанно працює над тим, щоб довести до розуму технологію фронтальної камери, розташованої під поверхнею екрана. Це явний натяк на те, що ця інноваційна технологія з’явиться незабаром в смартфонах Xiaomi і Redmi.

Ще в червні цього року Xiaomi анонсувала власну технологію підекранної фронтальної камери, яку Xiaomi назвала «технологією прихованого екрану» (hidden screen technology).

Xiaomi Mi 10

Згідно з офіційним опису, при використанні фронтальної камери екран над областю камери ставатиме прозорим, що дозволить пропускати більше світла для отримання якісного зображення.

При цьому екран буде характеризуватися низькою світлопропускною здатністю. При неактивній камері в цій області буде відображатися будь-яка інформація без будь-яких відмінностей від іншої частини екрану.

Samsung, Oppo і інші компанії також працюють над подібними технологіями.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button