Новини

Xiaomi готує смартфон з фронталкою під екраном

Обговорення
Xiaomi Mi 10

Віце-президент Xiaomi Group, генеральний директор бренду Redmi Лу Вейбінг (Lu Weibing) дуже активно спілкується з користувачами соціальної мережі Weibo.


Один з прихильників запитав його, яку технологію Xiaomi і Redmi найбільше очікують побачити в прийдешніх смартфонах. Лу Вейбінг заявив, що Xiaomi старанно працює над тим, щоб довести до розуму технологію фронтальної камери, розташованої під поверхнею екрана. Це явний натяк на те, що ця інноваційна технологія з’явиться незабаром в смартфонах Xiaomi і Redmi.

Ще в червні цього року Xiaomi анонсувала власну технологію підекранної фронтальної камери, яку Xiaomi назвала «технологією прихованого екрану» (hidden screen technology).

Xiaomi Mi 10

Згідно з офіційним опису, при використанні фронтальної камери екран над областю камери ставатиме прозорим, що дозволить пропускати більше світла для отримання якісного зображення.

При цьому екран буде характеризуватися низькою світлопропускною здатністю. При неактивній камері в цій області буде відображатися будь-яка інформація без будь-яких відмінностей від іншої частини екрану.

Samsung, Oppo і інші компанії також працюють над подібними технологіями.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Samsung Galaxy S11 + буде виділятись серед всіх смартфонів компанії

В минуле

Монструозна Nokia 9 PureView позує в білому кольорі

В майбутнє

Також буде цікаво