Новини

Google Stadia має проблеми з перегрівом та “ненажерливістю”

Стрімінговий сервіс від Google на релізі виявився далеко не тим феноменальним успіхом, на який напевно розраховувала компанія. Це визнають навіть авторитетні аналітики. Але, як виявилося, серйозні проблеми сервісу бачать і ті, хто до таких не належить. Звичайні гравці рапортують, що Google Stadia спалює медіаплеєр Chromecast Ultra.

«Був серед замісу в Destiny 2, коли Cromecast просто здох», «Коли я відключав живлення донгла, він був дико гарячим», «Мій перегрівся і вимкнувся двічі за сьогодні» –  тематичний розділ на Reddit повниться повідомленнями подібного штибу. Варто відзначити, що за 9 з гаком годин тема набрала 94 апвоута, що за мірками форуму не так вже й багато, і знаходиться вона досить далеко внизу. Судячи з усього, ця проблема, на щастя, поки не носить масового характеру.

https://youtu.be/Ry72b_fIKAk

Зате ненажерливість Stadia до трафіку вже гаряче обговорюється в ком’юніті. Користувачі інтернету вирахували апетити сервісу. Хвилина гри в Red Dead Redemption 2 в розширенні Full HD обходиться в 119 МБ за хвилину – тобто більше 7 ГБ за годину. Схоже, доступний геймінг на мобільному телефоні через стрімінгові сервіси поки все ж далекий від реальності.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button