Star Wars Jedi: Fallen Order – пірати зламали гру за рекордний термін

Треба прочитати

В довгому списку новин про вічну війну Denuvo і піратів з’явилась ще одна. Цього разу знаменита система захисту програла битву за Star Wars Jedi: Fallen Order – новітній реліз від студії Respawn Entertainment.


За «подвиг» відповідальна група CODEX – їй вдалося укласти DRM на лопатки за 3 дні. Не рекордний, але вражаючий результат. Втім, така швидкість не повинна дивувати: на відміну від Borderlands 3 ( яку ламали півтора місяця), Fallen Order – одиночний екшен без мультиплеєра і мікротранзакцій. Можливо, через втручання піратів розробники тепер видалять з гри Denuvo в найближчих патчах – це давно стало звичайною процедурою для подібних ситуацій.

Нагадаємо, що Star Wars Jedi: Fallen Order отримала вельми високі оцінки критиків і припала до душі фанатам «Зоряних воєн». Серед головних достоїнств журналісти відзначили захоплюючий геймплей (який поєднує видовищність Uncharted, бойову систему Souls і дослідження локацій в дусі Metroid), а також відмінно переданий дух саги Джорджа Лукаса.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Українцям розповіли, як можна стати боржником банку через банальну неуважність

Напевно, сьогодні в нашій країні не залишилося жодної людини, яка б не користувалася пластиковою карткою того чи іншого банку,...

Більше схожих статей