Новини

PlayStation 5: відома європейська ціна та точна дата початку продажів

Компанія Sony офіційно анонсувала ігрову консоль PlayStation 5 приблизно 10 днів тому і пообіцяла запустити новинку в продаж до наступного сезону осінньо-зимових свят – до кінця 2020 року. Відповідно, офіційні ціни і терміни початку продажів повинні були з’явитися в кращому випадку через півроку … якби не спритність словацького онлайнового майданчика.

Дуже часто вартість новинок розкривають за кілька днів до прем’єри, рідше – за тижні, ще рідше – за місяці. Але в даному випадку майданчик поквапилася на цілий рік! Втім, нам від цього тільки краще: заздалегідь стає ясно, до чого готується. Втім, в плані ціни особливих сюрпризів немає: якщо чутки приписували PlayStation 5 вартість в $ 500 на ринку США, то в Європі, закономірно, за консоль попросили б 500 євро. І нові дані цю інформацію підтверджують.
PlayStation 5

З термінами початку продажів цікавіше. В Європі PlayStation 5 можна буде купити з 4 грудня, тобто до чорної п’ятниці наступного року Sony не встигає. Не виключено, що продажі стартують спочатку в США в листопаді 2020 року, а до Європи новинка добереться до початку грудня.

Про достовірність витоку сказати поки нічого, але дані виглядають цілком правдоподібно. Цю інформацію не можна сприймати і як стандартну «заглушку» на сайті, тому що рік вказано вірно.

До слова, сьогодні ж в Мережі з’явилося і перше живе фото PlayStation 5 .


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button