Новини

В Google Pixel 4 знайшли серйозні проблеми з безпекою

Анонсований на днях смартфон Google Pixel 4 ще офіційно не надійшов у продаж, але ранні зразки пристроїв вже тестуються блогерами і журналістами. Одному з них вдалося з’ясувати, що смартфон має істотний недолік, який загрожує конфіденційності даних користувача.


Справа в тому, що у Pixel 4 і Pixel 4 XL немає звичного сканера відбитків пальців: ні видимого на тильній стороні корпусу, ні під дисплеєм. Єдиний спосіб біометричної ідентифікації власника – сканування його особи. Це вже спричинило проблеми з додатками .

Цей сканер, за словами журналістів, які вже випробували смартфон в справі, працює дуже швидко, оскільки зчитування не залежить від кута розташування камери відносно особи користувача. Але застосовувана в даному випадку технології Motion Sense є критичний недолік – сканер знімає блокування з пристрою навіть в момент, коли очі користувача закриті.

Тобто Pixel 4 і Pixel 4 XL легко розблокувати в ситуації, коли людина спить або навіть коли вона померла. Google ситуацію не коментувала. Чи можливо виправлення алгоритму роботи сканера програмним оновленням – поки невідомо.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button