Новини

Xiaomi Mi Band 4 рекордно впав в ціні з моменту старту продажів

Носима електроніка для мільйонів сучасних людей вже встигла стати настільки незамінною, що деякі не здатні уявити своє життя без неї. Проблема лише в тому, що остання в більшості своїй коштує вкрай багато, особливо якщо говорити про смарт-годинники, але китайські виробники буквально врятували всіх, тому що ті гаджети, які вони випускають, є вкрай доступними за ціною, а однією з найостанніших новинок , випущених на ринок, є трекер Xiaomi Mi Band 4, оснащений за останнім словом техніки. Його продажі стартували в Китаї три місяці тому, а на полицях магазинів в Україні гаджет з’явився через один місяць, але за сильно завищеною ціною.

На старті продажів в Україні цей наручний гаджет пропонували купити всім бажаючим за 1299 гривень, і це при тому, що в Китаї він коштує 169 юанів (650 гривень). Виходить, що за один і той же товар з українців просили вдвічі більше, ніж з китайців. Проте, навіть завищеної ціни Xiaomi Mi Band 4 точно вартий, тому що його функціональні можливості і технічне оснащення приємно радують в усіх відношеннях, також як і зовнішній вигляд. Втім, більше жителям України не потрібно віддавати шалені суми грошей за цей апарат, так як він встиг дуже сильно подешевшати, з’ясувало видання GSMinfo. За рахунок цього тепер його можна купити набагато дешевше, ніж ще недавно.

Xiaomi Mi Band 4

Так, зокрема, цей фітнес-трекер в десятках магазинів на території України продають за 750 гривень або близько того. Це, поза будь-якими сумнівами, є вкрай привабливою пропозицією, адже за рахунок всього цього тепер купити собі Xiaomi Mi Band 4 стало набагато простіше, ніж коли-небудь раніше до цього самого моменту. Деякі з магазинів, які пропонують купити такий апарат, також готові продати оригінальні ремінці різних кольорів, але справжність таких обов’язково потрібно перевіряти, щоб не нарватися на підробку. А якщо заглянути на OLX, то такий браслет можна придбати за 650 гривень, причому абсолютно новий, повністю запакований.

Xiaomi Mi Band 4

Цей спортивний браслет оснащений сенсорним кольоровим екраном, батареєю для забезпечення 20 днів автономної роботи, підтримкою смартфонів на Android і iOS, а також багатьма іншими компонентами, один з яких дозволяє Xiaomi Mi Band 4 навіть цілодобово стежити за пульсом. Що стосується функціональних можливостей, то даний наручний гаджет підтримує «розумний» будильник, може відображати повідомлення з телефону, вібрує при вхідних дзвінках, а також, крім того, управляти музикою, що відтворюється на мобільному пристрої. Все це доступно тепер по вкрай низькою ціною, дозволити собі віддати яку може абсолютно кожен.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button