Новини

Xiaomi безкоштовно опублікувала в Google Play свій раніше ексклюзивний додаток

Обговорення
Google Play

Після запуску смартфонів на базі чистого Android в рамках програми Android One компанія Xiaomi стала публікувати в Google Play додатки, раніше доступні виключно користувачам прошивки MIUI. Чергова новинка допоможе власникам всіх пристроїв на Android видалити файлове «сміття» і розвантажити вбудовану пам’ять смартфона.


Додаток Cleaner Lite добре відомо власникам смартфонів Redmi і Xiaomi, що працюють під управлінням MIUI. Тепер його встановити може будь-хто бажаючий безкоштовно. Після запуску Cleaner Lite для чогось вимагає дозволу на здійснення телефонних дзвінків, але навіть відхилення доступу ніяк не впливає на його роботу.

Програма пропонує скористатися універсальної очищенням пам’яті після натискання всього однієї кнопки. Cleaner Lite аналізує файли кешу, застарілі файли, невикористовувані програми та APK-дистрибутиви. У ПО немає реклами, і зараз воно поширюється в рамках раннього доступу, в зв’язку з чим творці відзначають його можливу нестабільну роботу.

Завантажити Cleaner Lite можна в магазині Google Play .

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Meizu 17 – дуже перспективний смартфон на новому рендері

В минуле

Ціни на iPhone 11 в Україні чи не найвищі в світі

В майбутнє

Також буде цікаво