Hardnews

Названий головний недолік PlayStation 5

Консоль PlayStation 5 отримала підтримку збереження ігор на зовнішньому накопичувачі, проте запускати тайтли безпосередньо з диска неможливо. Про це повідомляє видання ArsTechnica.


Журналісти звернули увагу на повідомлення від команди PlayStation, яке з’явилося на сайті 13 квітня. У ньому йшлося про те, що Sony активувала можливість зберігання ігор на сторонньому SSD-диску – це дозволить користувачам приставки частково розвантажити основний накопичувач консолі. Однак, як зазначили автори видання, мова йде лише про так зване «холодне зберігання» (cold storage), яке має на увазі тільки знаходження ігор на зовнішньому накопичувачі.

У матеріалі дану особливість назвали одним з головних недоліків PS5. «Ви не можете грати в тайтли для PS5, збережені на накопичувачі останнього покоління, оскільки для них необхідні більш високі швидкості читання / запису», – відзначили фахівці. При цьому деякі великі релізи займають дуже багато місця на диску. Наприклад, для повної установки Black Ops: Cold War потрібно більше 200 гігабайт пам’яті.

Хороша новина, за словами журналістів, полягає в тому, що геймери можуть перенести частину незатребуваних ігор з основного накопичувача приставки на додатковий і зберігати їх там. Згідно документації , PlayStation 5 має 825 гігабайт вбудованої пам’яті, проте користувач має доступ лише до 667 гігабайт, так як близько 20 відсотків простору накопичувача займає операційна система.

«Виглядає так, ніби Sony проводить для своїх клієнтів період бета-тестування – адже ми до сих пір не знаємо, як точно буде працювати накопичувач приставки в майбутньому!» – відзначають автори.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button