Бізнес та акції

ПриватБанк та Ощадбанк повідомили про графік роботи на час локдауну

Представники великих українських банків розповіли своїм клієнтам про те, як фінустанови будуть працювати на час локдауну. На даний момент істотних змін не буде, проте ситуація може змінитися в будь-який момент.


Причиною подібних дій керівництва став локдаун, який на даний момент оголошено в двох областях України – Київській і Одеській. Спалахи захворюваності коронавірусною інфекцією не дають державі можливості дозволити діяльність українців у колишньому режимі, тому на деяких представників різних галузей економіки накладені обмеження, зокрема – скорочення часу роботи закладів і компаній.

Відповідно до заяв представників банківської сфери України, на даний момент карантинні обмеження не торкнулися роботу відділень. Представництва банку «Ощадбанк» працюють у звичайному графіку – відділення будуть відкриті з 9 до 18, технічну перерву, яка призначається для інкасації та інших процедур, будуть проводити с 13 до 14. У вихідні банк буде приймати відвідувачів з 9 до 16 (деякі відділення працюють до 15). Така ж ситуація спостерігається в банках «ПриватБанк» і «ПУМБ» – в будні дні фінустанови відкриті з 9 до 18, у вихідні – з 9 до 16. Кожна банківська установа з перерахованих вище має спеціальний графік роботи, з яким можна ознайомитися на сайтах компаній.

Незважаючи на те, що банки продовжують функціонувати в колишньому режимі, представники фінустанов попереджають – не потрібно приходити до відділень без серйозних причин. Черги і скупчення людей можуть стати зонами поширення коронавируса, тому по можливості користуйтеся інтернет-послугами установ.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button