Бізнес та акції

Вигідна заправка авто та контроль коштів: пальне для бізнесу зі знижками

Toplyvo UA

Бізнес завжди потребує багато часу та сил. З цим складно не погодитись! А так хочеться приділити увагу близьким людям, зайнятися приємними речами або просто відпочити. Завжди заклопотані і власники приватних автопарків. Так багато треба встигнути: контролювати водіїв, витрати на пальне, вчасно надавати бухгалтерські звіти. Cпростити життя власникові приватного бізнесу здатен бізнес кабінет Toplyvo UA. Це безкоштовний мобільний додаток зі знижками на пальне і не тільки!


Toplyvo UA для B2B: чому це вигідно для власників автопарків?

З Toplyvo UA заправляти автомобіль приємно та вигідно. Всього кілька кроків і маєш пальне у смартфоні за вигідною ціною. Це зручно, економно та сучасно. Ще ніколи заправлятися не було так приємно! Для власників невеликих автопарків є спеціальний функціонал від Toplyvo UA — бізнес кабінет. Отримай пальне для бізнесу зі знижкою.

Toplyvo UA

Що пропонує B2B кабінет:

  1. Знижка на електронні паливні талони до -8% включаючи ПДВ.
  2. Топові українські мережі АЗС у додатку: Shell, Chipo, Motto, Ovis, Glusco, Sunoil.
  3. Електронна система розрахунку поточних витрат: допомога для бухгалтера.
  4. Діджиталізуйся разом з нами: ні паперам та пластиковим карткам!
  5. Кредитний ліміт до 20 тисяч грн для придбання талонів на бензин у додатку.
  6. Зручний та швидкий контроль та розподіл пального між водіями автотранспорту.

З додатком у тебе є можливість заморозити оптову ціну на пальне строком від 3 до 6 місяців. Скористайся всіма перевагами задля зростання та розвитку твого автопарку!

Toplyvo UA значно спростить життя бухгалтеру! Він зручно та легко зможе сформувати необхідний звіт за певний період. До того ж у кабінеті зручно отримувати повний набір документів для звітності та розрахування ПДВ.

Ваші водії оцінять усі переваги додатку. Не треба шукати найближчу АЗС для заправки —  талони завжди під рукою. Зручно користуватися планувальником маршруту та точно розрахувати вартість подорожі. І звичайно придбання талонів у кілька кліків.

Що необхідно зробити для початку роботи у бізнес кабінеті Toplyvo UA

  1. На сайті Toplyvo UA обирайте розділ “Бізнес кабінет” або одразу клікайте на посилання: https://toplyvo.app/ua/b2b/
  2.  Проходьте реєстрацію за номером мобільного телефона.
  3. Далі необхідно вказати код ЄДРПОУ і реквізити для сплати у міжнародному форматі IBAN. Більше нічого вводити не потрібно: додаткову інформацію система завантажить в автоматичному режимі.
  4. Щоб розпочати співпрацю діє спрощена система обміну документами: потрібно скачати договір у бізнес кабінеті, поставити вашу печатку та підпис у електронному вигляді, потім завантажити документ знову у систему.

Ось так просто: кілька хвилин і ви маєте персональний B2B кабінет. Розвивайте власний бізнес разом із Toplyvo UA!

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Експерт пояснив, чому смартфони Xiaomi такі дешеві

В минуле

Названо кращий смартфон за співвідношенням ціна-якість

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle