Бізнес та акції

Monobank «тролить» своїх клієнтів, розсилаючи безкоштовні ножі

Монобанк

Курйозний випадок стався в чаті українського банку Monobank, де оператор іронічно відповів на жарт клієнта. Даний випадок так вразив співзасновника банку Олега Горохівського, що той навіть виклав скріншот листування на своїй сторінці в соціальній мережі.


Відомо, що керівництво «Монобанку» заохочує неформальну манеру спілкування своїх співробітників з клієнтами, йдучи від штампів і роблячи переговори більш доброзичливими. Тому часто в листування між представниками установи та користувачами трапляються курйозні ситуації, які потім розходяться в мережі як «локальні меми». Цього разу сталася схожа ситуація – клієнту банка здався кумедним рекламний тизер «Отримай бiльше грошей, нiж отрімуєте зараз». Користувача потішило те, як звучить цей слоган, і він розбив його на дві складові частини. Після цього він звернувся до представника банку з питанням «Добрий день, де мій ніж?». В якості контексту він доклав скріншот, в якому розбив слоган на дві незалежних пропозиції. Вийшло так. Отримайте бiльше грошей. Нiж отрімуєте зараз.

Монобанк ніж

Оператор відреагував на жарт оригінально. Він відправив клієнту в чат фотографію ножа, написавши, що вислав подарунок йому особисто. Олег Горохівський оцінив гумор настільки сильно, що навіть поділився зі своїми фоловерами скріншотом листування, які також «завалили» картинку лайками і коментарями. Вони порадили керівництву банку набирати побільше таких співробітників, а також нагородити конкретно цього винахідливого працівника премією.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Советы по выбору игрового стола для геймеров

В минуле

Експерт пояснив, чому смартфони Xiaomi такі дешеві

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle